programista php

o mnie

Od 2008 roku zajmuję się programowaniem stron internetowych. Wiedzę niezbędną do wykonywania zawodu programisty zdobywałem wcześniej w Bielskiej Wyższej Szkole Biznesu i Informatyki im. J. Tyszkiewicza, gdzie studiowałem na kierunku inżynieria oprogramowania i systemy sieciowe. Doświadczenie - tak potrzebne w tym zawodzie - zdobywałem z początku jako "etatowy" programista w firmie 24travels, a następnie już jako freelancer, realizując projekty dla wielu firm związanych z tworzeniem stron www oraz kontrahentów z kraju i zagranicy.

Udało mi się dotąd stworzyć klilka ciekawszych realizacji - takich jak portal społecznościowy abnormals.org, czy moduł webowy systemu rezerwacji turystycznych SART. Powstała też całkiem solidna liczba różnego rodzaju stron i sklepów internetowych oraz grono zadowolonych współpracowników.  Z projektu na projekt rozwija się też mój autorski  system CMS, na którym opieram tworzone strony www.

Szczegółowe informacje o przebytej dotąd drodze zawodowej i  wykształceniu znajdują sie w moim CV. Zachęcam też do zapoznania się z projektami znajdującymi się w PORTFOLIO.

Osoby zainteresowane programowaniem i innymi tematami webowymi zapraszam na bloga: o programowaniu...

W związku z moją wcześniejszą pasją prowadzę również portal o muzyce klasycznej CameralMusic.pl, na który serdecznie zapraszam.

Podobno są 3 metody pozwalające nauczyć się programować:

  1. pisać programy
  2. pisać dużo programów
  3. pisać bardzo dużo programów

W wyniku ich zastosowania może wykształcić się:

  1. programista
  2. dobry programista
  3. bardzo dobry programista

Staram się pisać jak najwięcej, nie unikam zleceń nawet jesli wydają się ryzykowne finansowo, albo brakuje mi czasu (którego zawsze brakuje w dzisiejszym świecie), dzięki temu piszę dużo, praktycznie ciągle zlecenia różnego typu. Jestem więc stale na bieżąco jeżeli chodzi o nowe rozwiązania, trendy, kontakty i wszystko inne co związane z tematyką tworzenia stron www.