programista php

partnerzy

 stronydlafirm.eu

Firma z Cieszyna zajmująca się projektowaniem, wykonywaniem i pozycjonowaniem stron internetowych. Posiada całkiem liczny młody zespół - zarówno stałych pracowników jak i freelancerów, do których należę.

W projektach duży nacisk kładziony jest na funkcjonalność, lekkość i inne praktyczne aspekty serwisu www.

 pear.pl

Firma zajmująca się tworzeniem stron interrnetowych posiada również w swojej ofercie panoramy 3d, pozycjonowanie oraz inne usługi związane z kreowaniem wizerunku w sieci.

Projekty firmy są zwykle nieszablonowe i dobrze dostosowane do potrzeb klienta.

Z pearem także nazbierało się juz troche wspólnych realizacji, a współpraca nadal trwa.

 e-words

To właściwie firma copywriterska, ale jej działalność jest dużo szersza. Pisanie tekstów wymusza modyfikacje, a czasami budowę całego serwisu www na nowo i w tym zakresie właśnie współpracujemy.

Polecam e-words każdemu, kto chce mieć przemyślaną od strony merytorycznej zawartość strony www.

więcej na e-words.pl: teksty reklamowe

 

Marcin Mieszczak

Jest copywriterem, współwłaścicielem agencji copywriterskiej e-words, z którą współpracuję.


Na jego stronie domowej znajdziesz ofertę współpracy, portfolio oraz listy referencyjne. Jest tam też kilka informacji o pasji Marcina - muzyce.

Zapraszam na stronę: pisanie tekstów i ofert - Marcin Mieszczak

 

StudioBakłażan

Sympatyczna firma, zajmująca sie projektowaniem graficznym wszystkiego, w tym stron www i w tym zakresie sobie współpracujemy. Projekt mojej skromnej strony jest również projektem dziewczyn ze studia bakłażan.

Mamy już na koncie sporo wspólnych realizacji i myślę, że pojawią się kolejne. Osoby bliżej zainteresowane firmą kieruję na stronę www: studiobaklazan.com.pl

 

24travels

Firma turystyczno-informatyczna - właściciel systemu SART (ogólnopolskiego systemu rezerwacji turystycznych). Z firmą jestem związany od początku mojej zabawy w programowanie stron www.

Dla 24travels realizowałem sporo portali turystycznych (wybrane dostępne w portfolio), współpracujemy także przy rozwoju webowego modułu systemu SART.